40-lecie ROD "Zalesie" - ROD Zalesie w Pile

Przejdź do treści

40-lecie ROD "Zalesie"

Aktualności
Dzień Dziecka i Dzień Działkowca połączony
z obchodami 40-lecia ROD „Zalesie”

     W sobotę 23 lipca 2022r. w godz. 13.00-16.00 odbył się festyn zorganizowany dla najmłodszych działkowców z okazji minionego Dnia Dziecka. Zabawę prowadziły uśmiechnięte animatorki: pani Katarzyna Adamczyk i pani Katarzyna Sykutera-Świerczyńska.
          Po wręczeniu słodkości nastał czas na wspólne gry i zabawy rekreacyjno-sportowe przy muzyce. Do wspólnej integracji zaproszono również rodziców i dziadków, którzy aktywnie spędzili czas razem z dziećmi. W nagrodę za zaangażowanie każdy uczestnik festynu otrzymał miły upominek.
          Tego samego dnia od godz. 17.00 miał miejsce Dzień Działkowca połączony z uroczystymi obchodami 40-lecia ROD „Zalesie”.
Podczas części oficjalnej prezes ROD „Zalesie” pani Iwona Krzaczkowska przedstawiła historię ogrodu. Następnie głos zabrali przybyli na uroczystość goście, składali życzenia i wręczali pamiątkowe upominki. Następnie działkowcy, posiadający działkę od 40 lat zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i praktycznymi upominkami.
          Po części oficjalnej nadszedł czas na przepyszny poczęstunek, integrację i zabawę taneczną przy muzyce, którą poprowadził      DJ Paweł Majchrzak – Dostawca Emocji. W trakcie imprezy odbyły się konkurencje dla osób dorosłych, które niejednokrotnie wymagały obeznania z narzędziami działkowymi.
          Ta słoneczna sobota upłynęła organizatorom, gościom i działkowiczom w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.
Do zobaczenia za rok.
Wróć do spisu treści